O nas

Zespół GoodWrite.it

Poznaj nas


GoodWrite.it tworzy zespół naukowców i programistów. To połączenie naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie sztucznej inteligencji i wiedzy lingwistycznej.

dr inż. Przemysław Górecki
dr inż. Przemysław Górecki Kierownik projektu

Analityk, projektant i programista z kilkunastoletnim stażem, a także naukowiec z bogatym dorobkiem w obszarze systemów inteligentnych, przetwarzania obrazów i uczenia maszynowego. Wiedzę z tego zakresu nabył podczas doktoratu w Włoszech. Jest również zapalony twórca aplikacji Meteor.js. Po pracy naprawia swój motocykl lub nim jeździ – mniej więcej w proporcjach 1:1.

dr Krzysztof Sopyła
dr Krzysztof Sopyła Kierownik prac badawczych

Pasjonat uczenia maszynowego, uznany ekspert w zakresie rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, bloger i doświadczony dydaktyk. Łączy wiedzę akademicką z wieloletnią praktyką programisty i architekta. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie, m.in data science czy algorytmów z wykorzystaniem SVM oraz sieci neuronowych.

dr Katarzyna Witkowska
dr Katarzyna Witkowska PR Manager / Językoznawca

Bezwzględna egzekutorka poprawnej polszczyzny i entuzjastka mediów społecznościowych. Naukowo specjalizuje się w opisie normatywnym współczesnej polszczyzny, ze szczególnym uwzględnieniem stałych połączeń wyrazowych. Zawodowo z kolei – w marketingu internetowym, digital PR i media relations. Jest też członkiem zespołu Pogotowia Językowego UWM.

dr Monika Czerepowicka
dr Monika Czerepowicka Kierownik zespołu językoznawców

Naukowczyni, nauczycielka akademicka i leksykografka, lingwistka specjalizująca się we fleksji i składni języka polskiego, szczególnie upodobała sobie frazeologizmy. Na co dzień współpracuje m.in. z IPI PAN czy Uniwersytetem w Jenie. Prywatnie miłośniczka gór, podróży, ruchu na świeżym powietrzu oraz melomanka i chórzystka.

Bartosz Kossakowski
Bartosz Kossakowski Językoznawca

Absolwent filologii polskiej i logopedii, a obecnie doktorant językoznawstwa w Instytucie Polonistyki i Logopedii UWM w Olsztynie. Zajmuje się przede wszystkim analizą dyskursywną, językoznawstwem stosowanym oraz neurologopedią. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu konwersatoriów z zasad pisowni i interpunkcji.

dr Aleksandra Kiślak-Malinowska
dr Aleksandra Kiślak-Malinowska Analityk danych

Nauczycielka akademicka, prodziekan ds. studenckich, kierownik dwóch projektów dydaktycznych na UWM. Jej zainteresowania naukowe obejmują przede wszystkim pogranicza logiki, lingwistyki, języków formalnych i naturalnych oraz statystyki. Pasjonatka biegania, wędrówek górskich i kawy.

Michał Kozłowski
Michał Kozłowski Data scientist

Nauczyciel akademicki UWM i doktorant informatyki Politechniki Łódzkiej. Pasjonat nowoczesnych technologii, praktycznego wykorzystania przetwarzania obrazów i uczenia maszynowego. Posiada doświadczenie w zakresie wykorzystania konwolucyjnych sieci neuronowych.

Marek Melzacki
Marek Melzacki Data scientist

Doświadczony programista Python i wielki miłośnik NLP. Na co dzień przede wszystkim tworzy aplikacje webowe, REST-owe oraz zajmuje się data science. W swojej pracy używaja różnorodnych narzędzi. Nie boi się wyzwań, a jedną z ważniejszych rzeczy jest dla niego rozwój własny. Prywatnie świetny tancerz i pasjonat podróżowania.

Grzegorz Długokęcki
Grzegorz Długokęcki Programista

Programista JavaScript i wirtuoz rozwiązań front-endowych skupiający się przede wszystkim na technologiach React i React Native. Otwarty na nowe technologie oraz innowacyjne podejścia. W wolnym czasie jeździ na nartach i zajmuje się wszystkim, co związane ze śniegiem i górami.

Szymon Darmofał
Szymon Darmofał Programista

Programista Python, PHP oraz JavaScript z wieloletnim stażem. Na co dzień pracuje przy integracjach systemów poprzez API, głównie tych, związanych z branżą kurierską, a w ostatnim czasie również książkową, wydawniczą i turystyczną. Ma niezwykły talent do optymalizacji zapytań bazodanowych.

Łukasz Wolak
Łukasz Wolak Programista

Programista Python oraz JavaScript, a także doświadczony twórca serwisów REST API opartych na Django Rest Framework z wykorzystaniem opensource’owych baz danych. Każdy projekt rozpoczyna od wnikliwego zestawienia kompletnego pipeline’a CI/CD. Prywatnie niestrudzony miłośnik sportów samochodowych.

Juliusz Lewalski
Juliusz Lewalski Programista

Programista Python. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim data science i machine learning, ale także REST API. Zdyscyplinowany i otwarty na rozwój, jak również nowe wyzwania, głównie te technologiczne. Po godzinach interesuje się wszechpojętą popkulturą i gamedevem.

Sprawdź, co już wspólnie stworzyliśmy!

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz dodatkowych informacji?


Chcesz tworzyć z nami GoodWrite.it? A może masz jakieś pytania lub zastanawiasz się, jak nasz asystent może pomóc w rozwoju Twojego biznesu? Napisz do nas, chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i udzielimy niezbędnych informacji!

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Odpowiemy na nią tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

nasza siedziba

Ermlab Sp. z o.o.

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
ul. Trylińskiego 16
10-683 Olsztyn

+48 509 668 240
+48 533 979 363

office@ermlab.com

Follow Us

Chcesz pisać bezbłędnie i efektywnie?
>> Wypróbuj nasz edytor! <<