Poznaj nasz zespół

Zespół GoodWrite

Sprawdź, kto tworzy dla Ciebie GoodWrite!


GoodWrite tworzy zespół naukowców i programistów. To połączenie naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie sztucznej inteligencji i wiedzy lingwistycznej.

Dr inż. Przemysław Górecki

Dr inż. Przemysław Górecki KIEROWNIK PROJEKTU

Analityk, projektant i programista z kilkunastoletnim stażem, a także naukowiec z imponującym dorobkiem w obszarze systemów inteligentnych, przetwarzania obrazów i uczenia maszynowego. Wiedzę z tego zakresu nabył podczas doktoratu w Włoszech. Jest również zapalony twórca aplikacji Meteor.js. Po pracy naprawia swój motocykl lub nim jeździ – mniej więcej w proporcjach 1:1.


dr Krzysztof Sopyła

dr Krzysztof Sopyła KIEROWNIK PRAC BADAWCZYCH

Pasjonat uczenia maszynowego, uznany ekspert w zakresie rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, bloger i doświadczony dydaktyk. Od kilkunastu lat z powodzeniem łączy wiedzę akademicką z wieloletnią praktyką programisty i architekta. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie, m.in data science czy algorytmów z wykorzystaniem SVM oraz sieci neuronowych.


dr Katarzyna Witkowska

dr Katarzyna Witkowska PR MANAGER / JĘZYKOZNAWCA

Bezwzględna egzekutorka poprawnej polszczyzny i entuzjastka mediów społecznościowych. Naukowo specjalizuje się w gramatyce współczesnej polszczyzny, opisie gramatyczno-pragmatycznym frazeologii i kulturze języka. Zawodowo z kolei – w marketingu internetowym i media relations. Jest też członkiem zespołu i koordynatorem ds. promocji Pogotowia Językowego UWM.


dr Monika Czerepowicka

dr Monika Czerepowicka KIEROWNIK JĘZYKOZNAWCZY

Naukowczyni z bogatym dorobkiem, doświadczona nauczycielka akademicka i autorka kilku opracowań leksykograficznych. Specjalizuje się w opisie fleksji i składni języka polskiego, szczególnie upodobała sobie frazeologizmy. Na co dzień współpracuje m.in. z IPI PAN czy Uniwersytetem w Jenie. Prywatnie miłośniczka gór, podróży, ruchu na świeżym powietrzu oraz melomanka i chórzystka.


Bartosz Kossakowski

Bartosz Kossakowski JĘZYKOZNAWCA

Absolwent filologii polskiej i logopedii, a obecnie doktorant językoznawstwa w Instytucie Językoznawstwa UWM w Olsztynie. Zajmuje się przede wszystkim analizą dyskursywną, językoznawstwem stosowanym oraz neurologopedią. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu konwersatoriów z zasad pisowni i interpunkcji.

dr Aleksandra Kiślak-Malinowska

dr Aleksandra Kiślak-Malinowska ANALITYK DANYCH

Nauczycielka akademicka, prodziekan ds. studenckich, kierownik dwóch projektów dydaktycznych na UWM. Jej zainteresowania naukowe obejmują przede wszystkim pogranicza logiki, lingwistyki, języków formalnych i naturalnych oraz statystyki. Pasjonatka biegania, wędrówek górskich i kawy.

Łukasz Sawaniewski

Łukasz Sawaniewski DATA SCIENTIST

Z wykształcenia i z zamiłowania łączy data science i ochronę zdrowia. Miłośnik praktycznego wykorzystania najnowych technologii: metod NLP w medycznym wykrywaniu nieprawidłowości czy uczenia maszynowego w rozwiązywaniu problemów społecznych. Prywatnie miłośnik i kawy, i podróży.


Marek Melzacki

Marek Melzacki DATA SCIENTIST

Doświadczony programista Python i wielki miłośnik rozwiązań z zakresu NLP. Na co dzień tworzy też aplikacje webowe oraz REST-owe. W swojej pracy używa różnorodnych narzędzi. Nie boi się wyzwań, a każdy dzień to dla niego szansa, by nauczyć się czegoś nowego. Prywatnie świetny tancerz i pasjonat podróżowania.


Michał Kozłowski

Michał Kozłowski DATA SCIENTIST

Doświadczony nauczyciel akademicki związany obecnie z UWM w Olsztynie i doktorant informatyki Politechniki Łódzkiej. Pasjonat nowoczesnych technologii, praktycznego wykorzystania przetwarzania obrazów i uczenia maszynowego. Posiada doświadczenie w zakresie wykorzystania konwolucyjnych sieci neuronowych.


Grzegorz Długokęcki

Grzegorz Długokęcki PROGRAMISTA FRONT-END

Doświadczony programista JavaScript i wirtuoz rozwiązań front-endowych, przed którym technologie React i React Native nie mają żadnych tajemnic. Kreatywny i otwarty na nowe technologie oraz innowacyjne podejścia. W wolnym czasie jeździ na nartach i zajmuje się wszystkim, co związane ze śniegiem i górami.


Szymon Darmofał

Szymon Darmofał PROGRAMISTA BACK-END

Programista Python, PHP oraz JavaScript z wieloletnim stażem. Na co dzień pracuje przy integracjach systemów poprzez API, głównie tych, związanych z branżą kurierską, a w ostatnim czasie również książkową, wydawniczą i turystyczną. Ma niezwykły talent do optymalizacji zapytań bazodanowych.


Juliusz Lewalski

Juliusz Lewalski DATA SCIENTIST

Programista Python, wkraczający w coraz bardziej zaawansowany świat data science. Na co dzień zajmuje go również machine learning, ale także REST API. Zdyscyplinowany i otwarty na rozwój, jak również nowe wyzwania, głównie te technologiczne. Po godzinach interesuje się wszechpojętą popkulturą i gamedevem.


Sprawdź, co już wspólnie stworzyliśmy!


Przetestuj nasz edytor

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz dodatkowych informacji?


Chcesz tworzyć z nami GoodWrite.it? A może masz jakieś pytania lub zastanawiasz się, jak nasz asystent może pomóc w rozwoju Twojego biznesu? Napisz do nas, chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i udzielimy niezbędnych informacji!

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Odpowiemy na nią tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.


nasza siedziba

Ermlab Sp. z o.o.

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
ul. Trylińskiego 16
10-683 Olsztyn

+48 509 668 240
+48 533 979 363

office@ermlab.com

Follow Us


DODAJ DO CHROME'A