Doskonale wiemy, jak wielką wygodą jest możliwość sięgnięcia po korektor tekstu w każdych okolicznościach. Jako miłośnicy poprawnej pisowni i nowoczesnych, automatycznych rozwiązań wciąż szukamy przestrzeni do rozwoju GoodWrite, by plugin odpowiadał na jak najwięcej potrzeb. Mamy świadomość, że asystent do sprawdzania błędów to superprzydatna sprawa. Myśleliśmy więc nad tym, co zrobić, by aplikacja była jeszcze łatwiej dostępna i – oczywiście – doszliśmy do odpowiednich wniosków. Musisz wiedzieć, że nasz zespół nie rzuca słów na wiatr i jeśli zadeklarował nieustanny rozwój, to słowa dotrzyma. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw użytkownikom pięciu najpopularniejszych przeglądarek internetowych i na ich ręce składamy GoodWrite!
Są rzeczy, które się nie zmieniają… Google Chrome to pierwsza i – jak dotąd – jedyna przeglądarka, dla której mogłeś(-aś) zainstalować nasz dodatek służący sprawdzaniu pisowni i poprawianiu błędów. Od początku swojego istnienia GoodWrite pracuje (i na tym etapie świetnie sobie radzi ?) w najchętniej wybieranej przeglądarce, jaką jest Chrome. Zdradzimy więcej – co powiesz na to, że grono użytkowników naszej apki do korekty tekstu online to już ponad 600 osób? Robi wrażenie? To wskakuj na ten pokład! Pobierz plugin i dołącz do tych, którzy już nie martwią się sprawdzaniem błędów podczas pisania i korzystają z innych możliwości GoodWrite… ale o tym później.
Google Chrome obsługuje następujące systemy operacyjne – Microsoft Windows, Linux i macOS.
Postanowiliśmy nie zatrzymywać się z rozwojem i znaleźć rozwiązanie dla użytkowników innych przeglądarek. Tym samym mamy dla Ciebie nowość: Microsoft Edge, wcześniejszy Internet Explorer, też jest już wyposażony w GoodWrite! Ortografia online, sprawdzanie i poprawianie błędów na wyciągnięcie ręki w jednym miejscu, dzięki czemu Twoje teksty mogą stać się lepsze – czy jest coś piękniejszego dla fanów poprawnej polszczyzny? Jeśli używasz Microsoft Edge i cieszy Cię myśl o poprawności językowej – kliknij, pobierz plugin i baw się dobrze, nie martwiąc się już o błędy.
Microsoft Edge obsługuje następujące systemy operacyjne – Windows oraz macOS.
Ok, nie mamy tu na myśli zaproszenia na deski teatru, a raczej do kolejnej przeglądarki, jaką jest Opera. Wprawdzie stworzona i rozwijana na długo przed powstaniem GoodWrite, ale uznaliśmy, że ta różnica nie jest żadną przeszkodą w dobrej współpracy przeglądarki i narzędzia, którego głównym celem jest sprawdzanie i poprawa tekstu. Nie myliliśmy się, bo plugin daje radę – może spróbujesz? ?
Opera obsługuje następujące systemy operacyjne: Windows, Linux, macOS.
Tego lwa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – świetnie oceniana przez użytkowników przeglądarka Brave jest znacznie młodszą koleżanką Opery, za to dynamicznie rozwijającą się i zrzeszającą niemałe grono fanów. Pomyśleliśmy, że stały rozwój to kwestia, która łączy Brave Browser i GoodWrite. I właśnie dlatego postanowiliśmy osobom korzystającym z tej przeglądarki otworzyć drzwi do lepszych tekstów i umożliwić kompleksową opiekę nad ich wpisami – GoodWrite jest przecież ekspertem w sprawdzaniu pisowni!
Brave Browser obsługuje następujące systemy operacyjne – Windows, Linux, macOS.
Jesteśmy podekscytowani tym, że od teraz GoodWrite jest łatwiej dostępny. To przecież nie tylko korekta tekstu opierająca się zwyczajnie na sprawdzaniu błędów i ich poprawianiu. To kompleksowe, zaawansowane wsparcie w tym zakresie opierające się na wykrywaniu błędów w kontekście, a więc w konkretnym zdaniu – i to tych najróżniejszych, bo od klawiaturowych, przez ortograficzne czy interpunkcyjne, aż po te najbardziej skomplikowane, gramatyczne. GoodWrite to specjalista od korekty językowej, jednak oferuje więcej niż inne podobne aplikacje. Tak, wbudowany słownik synonimów i kreatywnych sugestii to coś, co znacznie poszerza kompetencje pluginu. Cieszymy się, że od teraz masz możliwość korzystania z wszystkich tych funkcji na dowolnej przeglądarce. Ale zapewniamy – to nie koniec nowości. Jak już wiesz, uwielbiamy się rozwijać, więc niedługo zaprezentujemy kolejne efekty naszych prac, obiecujemy!
Źródła grafik: Google Chrome, Microsoft Edge, Opera, Brave Browser.
Popraw błędy językowe i styl akapitów, a także znajdź słowa, które bardziej pasują do kontekstu.